درباره ی ما:

چشم پزشکی و عینک سازی دیبا در سال ” ۱۳۸۸” داخل تهران تاسیس شد
مجموعه ی دیبا در ابتدا با تمرکز بر بخش معاینات چشمی و فروش حضوری آغاز به کار کرد و تمرکز خود را همواره حول سرویس رسانی بهتر و سریع تر برای مشتریان خود قرار داده است .
دیبا با شناختی که در این مدت از مشتریان خود کسب کرده در جهت خدمت رسانی وسیع تر و راحت تر هم به دلیل دوران کرونا و هم به دلیل سختی حضور به عمل آوردن شما عزیزان ، برنامه ای برای آنلاین سازی کردن برخی خدمات خود ارائه کرده و شما راحت میتوانید از وبسایت دیبا به آدرس dibaeyecare.ir برای خرید انواع عینک ها و فریم ها و لنز های مورد علاقه ی خودتان استفاده کنید و حتی برای معاینات پزشکی از این بستر برای وقت گرفتن و حضور به عمل آوردن استفاده کنید .

تیم آنلاین مارکتینگ دیبا متشکل از متخصصان این حوزه ، این امکان را برای مجموعه فراهم میکنند که در زمان کوتاه ، با شما عزیزان ارتباط بگیریم و سفارشات شمارا در اولین فرصت بدون نیاز به رفت و آمد ، دریافت کرده و در جهت فراهم سازی آنها اقدام کنیم .
اطلاعات دریافتی موقع ثبت نام توسط شما عزیزان صرفا برای اطلاع رسانی و خدمت رسانی بهتر استفاده شده و برای جنبه های تبلیغاتی و … در اختیار مجموعه های دیگر قرار نخواهد گرفت
برای آشنایی بیشتر در مورد قوانین احترام به حریم خصوصی بر روی اینجا کلیک کنید.

با ثبت نام در سایت شما به خانواده ی بزرگ دیبا وارد شده اید و در صورت تمایل از تمامی اخبار و جشنواره های مجموعه در سریعترین زمان ممکن باخبر میشوید .
نظرات و مکالمات شما با ما چه از طریق راه های ارتباطی و چه از طریق ارسال نظرات و انتقادات ، به ما در این مسیر کمک کرده و باعث میشود ارتباط بهتری با مشتریان خود داشته باشیم ؛ این امر برای ما بسیار با ارزش و حیاتی است ؛ بنابراین از شما عزیزان دعوت میشود که بدون نیاز به هرگونه نگرانی ، حتی کوچک ترین نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید .

تیم انبار داری و آماده سازی سفارشات همواره در تلاش هستند تا هم قدم با مدرن ترین فریم ها و عینک های روز بازار قدم برداشته و پیش بروند ، شما با هر سلیقه ای که هستید ، میتوانید محصول و کالای مورد نظر خود را در اینجا پیدا کنید ؛ تمامی محصولاتی که قیمت خورده اند در مجموعه موجود میباشند و آماده برای ارسال به دستان شما عزیزان هستند.
حتی اگر مدل یا فریم خاصی مد نظر شما هست که در وبسایت موجود نیست و یا ثبت نشده است ، با ما در ارتباط باشید و ما تمام تلاشمان را میکنیم تا در صورت امکان آن محصول را برای شما عزیزان فراهم کرده و آماده کنیم.

محصولات شما با دقت قبل از ارسال بررسی و از لحاظ سلامت کالا اطمینان حاصل میشود ؛ با اینحال برای اطمینان شما عزیزان به تیم ما و بری اینکه ارتباط بهتری با ما بگیرید ، برای شما امکان مرجوع سازی ۷ روزه قرار داده شده که میتوانید برای اطلاع بیشتر روی اینجا کلیک کنید.