شرایط بازگشت کالا

با توجه به ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا توسط مشتری، تمامی سفارشاتی که توسط شما عزیزان ثبت شده ( به غیر از  عدسی های شماره دار طبی) در صورتی که شرایط پایین را دارا باشد تحت شرایط مرجوعی قرار می گیرد:

۱- کمتر از ۷ روز از زمان دریافت کالا گذشته باشد؛
۲- کالا از حالت پلمپ خارج نشده باشد واستفاده نشده باشد؛
۳- برچسب متصل شده توسط دیبا روی کالا کنده نشده باشد؛
۴- جعبه و کالا مربوطه مورد ضربه و خط و خش قرار نگرفته باشد؛
۵-درصورت وجود داشتن مشکل فیزیکی ، تنها تا ۲۴ ساعت پس از دریافت سفارش فرصت برای گزارش خرابی هست؛
۶-بازگشت کالا باید همراه با تمامی اقلام همراه (جعبه عینک ، دستمال عینک ، کارت گارانتی و بارکد همراه کالا) باشد؛

عدسی های طبی به دلیل مطابق بودن با نسخه ی هرشخص برش داده میشود و امکان بازگشت و تعویض عدسی میسر نیست.

لنز های تماسی و محلول های شست و شو و دستمال های عینک تنها زمانی مرجوع میشوند که از پلمپ خارج نشده و استفاده نشده باشند.

*قابل توجه شما مشتریان برای بهبود رضایت و راحتی شما عزیزان تمامی روند مرجوعی بعد از ثبت شما در سایت ، توسط ما انجام و کالای مربوطه در محل، از شما بدون پرداخت هزینه ی اضافی دریافت خواهد شد .*

کلیه کالاهای خریداری شده از سوی کاربران قبل از ارسال توسط دیبا کنترل می شود و پس از اطمینان کامل از صحت کالا نسبت به ارسال آن اقدام می گردد . کالاها در بسته بندی های استاندارد و ایمن و مناسب برای هدیه به مشتریان تحویل می گردد. مشتریان در هنگام تحویل کالا می بایست بسته بندی کالا را کنترل و سالم بودن آن را رسید نمایند و در صورت مشاهده هرگونه ایراد و مشکل در بسته بندی کالا ( مانند پارگی و … ) که نشان از وجود مشکلات احتمالی در آن باشد، از تحویل گرفتن کالا خودداری نمایند  و موضوع را به بخش خدمات پس از فروش وب سایت دیبا اطلاع داده و از همان طریق پیگیری نمایند. در غیر این صورت کاربر با امضا رسید دریافت کالا ، صحت مرسوله را تایید نموده و حق هرگونه ادعایی را از خود سلب می نماید.