قوانین و مقررات مربوط به رعایت حریم شخصی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت دیبا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های دیبا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

وبسایت دیبا با تاکید بر احترامی که برای مشتریان خود قائل هست تمامی اطلاعات شخصی ثبت شده از سمت کاربر را تنها برای احراز هویت کاربر و اطمینان حاصل کردن از ربات نبودن اکانت استفاده می کند.
اطلاعاتی همچون شماره ی تماس و آدرس محل سکونت که هنگام ثبت نام و سفارش از شما دریافت می شود نیز تنها برای تماس مستقیم و اطلاع رسانی از سمت دیبا و ارسال کالای مربوطه به نشانی ذکر شده است و هرگونه استفاده ی دیگر از این موارد برای تیم ما ممنوع است.
درنتیجه هرگونه اطلاعات شخصی که هنگام ثبت نام و یا سفارش از شما درخواست می شود صرفا برای خدمت رسانی بهتر و صحت اطلاعات درج شده است.
در قسمت دیدگاه ها و نظرات ، هر کاربر این امکان را دارد تا نظر خود را در ارتباط با محصول دریافتی نوشته و باقی کاربران آنرا مطالعه کنند ؛ درنتیجه لازم به ذکر است که هرگونه دستکاری درمتن پیام و عکس های ارسالی از جانب شما از طرف تیم ما ممنوع میباشد به همین سبب دقت داشته باشید که عکس های ارسالی شما شامل داده های شخصی و داده های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) نباشد چرا که این امکان از سمت کاربران و بازدیدکنندگان سایت هست که اطلاعات مکان را از تصاویر دانلود و استخراج کنند.

کوکی‌ها

در هنگام ورود شما به وبسایت ، پیامی حاوی دریافت رضایت شما برای استفاده تیم دیبا از کوکی ها برای سرویس رسانی بهتر از سوی ما به شما نمایش داده میشود.

اگر از برگه ”  ورود ” بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید “مرا به خاطر بسپار”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

توجه داشته باشید تمامی پیامک های ارسالی از سمت وبسایت دیبا تنها با شماره های:
“۰۹۱۲۸۹۲۰۲۳۹” و “۳۰۰۰۶۳۰۹۰۰۰۰۰۴” به شما ارسال خواهد شد.
در نتیجه از یکسان بودن شماره ی درج شده اطمینان حاصل فرمایید!

نشانی آی پی شما کاربر عزیز تنها زمانی قابل نمایش است که درخواست رمز عبور مجدد صادر کنید و در ایمیلی که حاوی این محتوا هست ، آیپی شما هم قرار دارد.

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود، در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید زمانی که نظر دیگری را ترک می کنید دوباره جزئیات مشخصات خود را پر کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.
درخصوص نظرات درج شده از سوی کاربران، به دلیل وجود برخی نظرات که خارج از عرف و قوانین وبسایت و جمهوری اسلامی میباشد ، از سوی ما ممکن است مورد ویرایش و حتی حذف قرار گیرد.
همچنین اگر پیام ثبت شده شامل مصادیق محتوای مجرمانه باشد ، دیبا میتواند اطلاعات ثبت شده را برای پیگیری قانونی استفاده کند .
درخصوص نام کاربری و رمز عبور لازم به ذکر است که دیبا هیچگونه مسئولیتی در قبال حفظ و نگهداری آن در صورتی که کاربر به هردلیلی دسترسی اش را از دست بدهد ، ندارد لذا در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید و آن را در اختیار افراد متفرقه قرار ندهید.
در صورت وجود هرگونه سوال بیشتر یا به بخش “پرسش های متداول ” وبسایت رفته و یا با شماره های :
“۰۲۱-۲۶۷۶۱۹۷۳” 
 “۰۲۱-۲۶۷۶۱۹۶۵”
تماس حاصل فرمایید

آدرس:
تهران – سعادت آباد – فرحزادی شمالی – بلوار ایثارگران – بالاتر از ایثار چهارم – چشم پزشکی و عینک سازی دیبا